niedziela, 15 kwietnia 2012

Rozjaśnianie włosów Loreal Eclair Dekoloryzator DIY

Sposoby zastosowania:

1. Chcesz odbarwić włosy naturalnie ciemne, aby następnie zastosować farbę Loreal w odcieniu jasnym lub o intensywnych refleksach.
Eclair Clair pozwala na bardzo mocne rozjaśnienie włosów o naturalnie ciemnym odcieniu (brąz, czarny).
Dzięki temu możesz następnie zastosować farbę z gamy Exellence lub Recital Preference o odcieniu blond lub o intensywnych refleksach. Należy użyć 1 lub 2 saszetki proszku wzmacniającego w zależności od oczekiwanego stopnia rozjaśnienia.

2. Twoje włosy są farbowane. Chcesz usunąć aktualny kolor przed kolejnym farbowaniem. Eclair Clair pozwala na usunięcie aktualnego koloru włosów (otrzymanego w wyniku koloryzacji trwałej).

Dzięki temu możesz następnie zastosować farbę o odcieniu:


 • zbliżonym do naturalnego koloru Twoich włosów
 • dużo jaśniejszym niż Twój poprzedni kolor, lub o zupełnie innym refleksie, w tym przypadku wskazane jest użycie 2 saszetek proszku wzmacniającego. 

  Zastosowanie Eclair Clair nie jest wskazane przed użyciem: Recital Les Blondissimes, Excellence Blondes Suprźmes oraz Ferii Color. 

  Eclair Clair zastosowany na włosy naturalne pozwala na odbarwienie ich z następującym rezultatem:
 • bardzo, bardzo jasny blond złocisty, jeżeli jesteś blondynką
 • jasny blond złocisty, jeżeli jesteś szatynką
  Zastosowanie Eclair Clair na włosy bardzo ciemne może dać w efekcie odcień miedziany.
  Należy użyć 2 saszetki proszku wzmacniającego w celu mocnej dekoloryzacji włosów, a 1 saszetkę, przy średnim stopniu odbarwienia. 
  • Wychodząc z czarnych włosów nie mozna oczekiwac odcieni blad i trzeba byc przygotowanym na rudosc, tak tez sie stalo w moim przypadku. Wymarzony kolor to czekoladowy braz, dlatego tez po dekoloryzacji nałożyłam farbę Loreal  Sublime Mousse w odcieniu Namiętny ciepły kasztan i oto jest efekt. Musimy sie niestety liczyc z szybkim wyplukiwaniem sie koloru na rozjasnianych wlosach i malowanie wlosow po 2-3 tygodniach dodatkowo zniszczy nam juz wymeczone wlosy dlatego polecam zaintestowac w dobrej jakosci farbe lub udac sie w tym celu do fryzjera. Aczkolwiek istnieje zaleta tego procesu- jezeli zdecydujemy ze wlosy jednak sa dalej zbyt ciemne po odczekaniu odpowiedniego czasu mozemy zastsowac np. kapiel rozjasniajaca. Cena dekoloryzatora ok 55zł

  6 komentarzy:

  1. dziekuje:)
   pozdrawiam i zapraszam

   OdpowiedzUsuń
  2. ja mam duże biodra po ciąży, więc maxi nie wygląda na mnie tak jakbym chciała jeszcze:) ale dziękuje.Jeśli masz ochote na swoją mogę Ci uszyć za 50 zł z dostawą:*
   Obserwujemy?

   OdpowiedzUsuń
  3. Piekne masz te wlosy i bardzo kolor mi sie podoba sama bym taki chciala

   OdpowiedzUsuń
  4. Przy moim wzroście najdłuższe spódniczki jakie zakładam są ok. 10cm nad kolankiem ale dziękuję za propozycję:)

   OdpowiedzUsuń
  5. polecam Effasor Loreal'a . Rozjaśnia o 7 tonów:)

   OdpowiedzUsuń
  6. możesz opisać jak przebiegał cały ten proces?

   OdpowiedzUsuń

  Zachęcam do wyrażania opinii i bardzo dziękuję za poświęcony mi czas:)